Pendik Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Pendik Güzelyalı Nakliyat

Akçay Nakliye olarak İstanbul Pendik Güzelyalı mahallesinde evden eve nakliyat hizmetlerini vermekten mutluluk duyuyoruz. İstanbul'un diğer semtlerinde olduğu gibi 2022 yılında da Pendik Güzelyalı Evden Eve Nakliyat hizmeti için kampanyamız başlamıştır.

Bizleri tercih eden müşterilerimiz nakliyat hizmetine ekstra indirim almaktadır. Ayrıca asansörlü nakliyat aracı talep eden müşterilerimizde %1o ilave indirim alacaklardır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak Güzelyalı evden eve nakliyat hizmeti için başvuruda bulunabilirsiniz.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Pendik Güzelyalı evden eve nakliyat ücretleri aşağıdaki gibidir. Eşyalarınızın alınıp taşınacağı semte göre fiyatlarımız da netlik kazanmaktadır. Ancak genel olarak fiyat söylemek gerekirse aşağıdaki fiyatlarımız geçerli olacaktır.

  • 1 + 0 Daire Nakliye Fiyatı 1100 TL
  • 1 + 1 Daire Nakliye Fiyatı 1300 TL
  • 2 + 1 Daire Nakliye Fiyatı 1600 TL
  • 3 + 1 Daire Nakliye Fiyatı 2000 TL

Kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla firmamıza vereceğiniz her ayrıntı önem arzetmektedir. Yanlış fiyatlar vererek müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmedik. Ya da bir nakliye aracı taşındıktan sonra tekrar tekrar müşterimizden hiçbir zaman ek ücretler talep etmedik. Verdiğimiz sözdür bizleri ayakta tutan. Pendik Güzelyalı'da da aynı hizmet kalitesini müşterilerimize sunmak için indirimli fiyatlarımızı iletiyoruz.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak indirimli nakliyat hizmetini talep edebilirsiniz.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşya Paketleme

Akçay Nakliye olarak örnek bir eşya paketleme görselini aşağıda bilgilerinize sunuyoruz. Bütün eşyalarınız en ince ayrıntısına kadar sağlam bir şekilde paketlenmektedir. Böylece taşıma ve nakliye sırasında bir kaza ile karşılaşmasının önüne geçilmektedir.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Pendik Güzelyalı evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp