Anadolu Yakası Nakliyat

Akcay-nakliyat-logoİSTANBUL ANADOLU YAKASI NAKLİYAT

Akçay Nakliyat, İstanbul anadolu ve avrupa yakasında nakliyat hizmetlerini 1980 yılından beri uzman ekibiyle sunmaktadır. Başta evden eve nakliyat, şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimizi sunarken asla kalitemizden taviz vermeyiz. Müşteri güvenini kazanmak için tüm ekibimiz özveriyle çalışır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerimizin bütçesine uygun ödeme koşullarında anlaşma sağlarız.

Müşterimiz ile ilk görüştüğümüz sırada ücretsiz keşif hizmetimiz ile tüm detayları öğreniriz. Daha sonradan ortaya çıkabilecek bütün süprizlere hazırlıklı olan ekibimiz müşteri mağduriyetlerinin yaşanmaması için keşif aşamasında tüm detayları tespit etmektedir.

Nakliyat sözleşmemiz ile müşteri haklarını koruruz. Nakliyat sözleşmemiz, müşterimizi olumsuz durumlara karşı koruyan bir anlaşma olup bu anlaşma içerisine sigortalı nakliyat hizmetini de ekliyor oluruz. Böylece müşterimize verdiğimiz her söz yazılı bir metinde yer alır, görev ve sorumluluklarımızın bilinci ile hareket ederek üstün müşteri memnuniyeti hizmetimiz ile görevimizi yerine getiririz.

Temel Hizmetlerimiz

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.
telefon +90 216 471 71 30
faks +90 532 726 69 75