Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL PARÇA EŞYA NAKLİYE

Bazı durumlarda tüm evinizi taşımıyorsunuzdur ama bazı mobilyalarınızı ya da parça eşyalarınızı farklı bir şehre yollamak isteyebilirsiniz. Örneğin yazlığınız mobilya göndermek isteyebilirsiniz, ya da başka bir evinize belli başlı eşyalarınızı göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Akçay Nakliyat daima sizlere destek veremeye hazırdır. Tecrübeli ekibimiz göndereceğiniz eşyaları en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketleyip yeni adreslerine size söz verilen gün ve saatte teslim ediyor. Parça eşyalarınızın gönderileceği şehir için bir rota çiziliyor ve eşyalarınız yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Türkiye'nin dört bir yanına devamlı iş taşıyan firmamız, parça eşyalar için de bu araçları ve güzergahları kullanarak hizmet veriyor.

Parça Eşya Taşıma ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve kafanızdaki soruların giderilmesi için bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Uzmanlarımız size detaylı bir şekilde bilgi vereceklerdi

Parça eşya taşıma nakliyat hizmeti ile iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, Bilgi Talep Formunu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.
telefon +90 216 471 71 30
faks +90 532 726 69 75