Evden Eve Nakliyat

2İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

İster İstanbul içerisinde taşının ister ise İstanbul'dan farklı bir şehre taşının, Akçay Nakliyat ile tüm bunları rahatlıkla yapabilir, yeni evinize huzur içerisinde taşınabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, İstanbul'un tüm ilçelerine de uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Uzman nakliyat personelimiz ve geniş araç filomuz ile tüm hava şartlarında evinizi taşımaya hazırız. Evden Eve Nakliyat için en doğru adrestesiniz çünkü bizler bu bölgeye hakim olmakla beraber, taşınmanızın en verimli şekilde ve olabildiğince hızlı bir taşınma için tüm donanıma sahibiz. Tüm nakliyat çeşitlerimizde olduğu gibi Evden Eve Nakliyat için de sigortalı taşıma gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde taşınma süreciniz baştan sona kadar önceden planlanarak, tüm olasılıklar göz önünde tutularak gerçekleşiyor. Ekspertizimiz talebiniz doğrultusunda evinize gelip nakliyat sürecinin verimli geçmesi için tüm incelemeleri yapıyor. Eğer apartmanda iseniz asansör durumunu kontrol diyor (tüm eşyalar bu asansör ile taşınabilir mi gibi). Buna ilaveten taşınmanın gerçekleşmesi için kaç nakliyat personelinin çalışması gerektiğini tespit ediyor. Evinizdeki eşyaların çokluğu gibi faktörler bunu etkiliyor. Tüm bunlar kapsamında ücretsiz olarak İstanbul ilçelerine sunduğumuz ekspertizimiz sizlerin taşınma ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor ve sorularınızı gideriyor. Sizden gelen geribildirimler doğrultusunda size en uygun olan bir taşınma planlaması yapılıyor, böylelikle sizlerin tercihleri de ön planda tutuluyor.

Taşınma günü geldiğinde ise önceden planlandığı saatte nakliyat personelimiz evinize geliyor ve eşyalarınızı en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlıyor ve taşınma için hazır hale getiriyor. Tüm bu eşylar düzenli bir şekilde nakliyat aracımıza yükleniyor. Demonte edilmesi gereken eşyalarınız demonte ediliyor ve taşındığınız adreste tekrardan monte edilmek üzere. Yeni adreslerine varan eşyalarınız teker teker sizin direktiflerimiz doğrultusunda yeni evinize konumlandırılıyor. Siz de Evden Eve Nakliyat için daha fazla bilgi almak ve sorularınızı gidermek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.
telefon +90 216 471 71 30
faks +90 532 726 69 75