Piyano Taşıma

4İSTANBUL PİYANO TAŞIMA

Her tür piyanoyu taşıyıp nakliye etmek, profesyoneller tarafından ele alınmadığı takdirde tehlikeli bir durum olabilir. En az 450 kilo ağırlığında, bazen kendinizi, yardımcılarınızı ve / veya piyanosunuza zarar vermek çok kolay olabilir. Tüm piyanoları taşıyoruz. Piyano taşıma sanat eseridir ve sadece uygun eğitim ve ekipmanla güvenli bir şekilde yapılabilir. Tüm müşterilere, şirkete ait bir kamyona, doğru eğitimli piyano hareket uzmanlarına ve gerekli tüm ekipmanlara sahip olacağız.

İSTANBUL KASA TAŞIMA

Herhangi bir kasa türünün taşınması, profesyoneller tarafından kullanılmadığı takdirde tehlikeli bir durum olabilir. 1000 pound ağırlığında, bazen kendinizi, yardımcılarınızı ve / veya kasalarınızı incitmek çok kolay olabilir. Her türlü kasaların taşınmasında uzmanlaşmıştır. Kasa taşımak bir sanat eseridir ve sadece uygun eğitim ve ekipmanla güvenli bir şekilde yapılabilir. Tüm müşterilere, şirkete ait bir kamyona, doğru eğitimli kasa hareket uzmanlarına ve gerekli tüm ekipmanlara sahip olacağız.

Akçay Nakliyatı tercih ederek piyano taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak erişebilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.
telefon +90 216 471 71 30
faks +90 532 726 69 75