Ofis Taşıma

3İSTANBUL OFİS TAŞIMA

Yeni bir ofise geçmek şirketiniz için oldukça büyük ve dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Her adımın dikkatli bir şekilde atılması gereken ofis ve büro taşıma hizmeti öyle bir yapılmalıdır ki size en az oranda iş kaybı yaratsın. Merak etmeyin doğru yerdesiniz; çünkü sayısızca şirketi taşımış olan Akçay Nakliyat, bu konuda oldukça büyük bir tecrübeye sahip ve siz işverenler için en verimli şekilde ofis taşıma hizmeti veriyor.

Tecrübeli ekibimiz ofisinizi taşırken her şeyi önceden planlıyor ve verimli geçmesi için tüm önlemleri alıyor. Mobilyalardan tutun, bilgisayarlarınıza kadar tüm her şeyi en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketleyip taşıma sırasında sıfır zarar görmeleri için tüm gerekli adımlar atılıyor. Bizim tüm amacımız size minimum iş kaybı yaratmak çünkü biz ofis taşımanın şirketiniz için de büyük bir adım ve yük olduğunun farkındayız. Eğer siz de ofis taşıma ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek istiyor ve bu konudaki sorularınıza cevaplar arıyorsunuz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat umanlarımız sizin tüm sorularını yanıtlayarak detaylı bir şekilde bu süreci anlatabilir.

Sizler de ofis taşıma hizmetimizi talep ederek ekonomik fiyatlardan yararlanabilir kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.
telefon +90 216 471 71 30
faks +90 532 726 69 75